állásajánlat:
FŐOLDAL SZOLGÁLTATÁSOK REFERENCIÁK CSAPATUNK ÁLLÁS KAPCSOLAT

Szeretnél fuvart szervezni csak munkaidőben, és az irodában hagyni a munkát?

Célod, hogy a munkádban használd eddig megszerzett szakmai tapasztalatodat, ill. nyelvi tudásodat?

Elsődlegesen nemzetközi ügyfeleket kiszolgáló professzionális, kiemelkedően fejlődő vállalat bővíti telephelyeit és csapatát, ahová
Fuvarszervező
munkatársat keresünk

  • családbarát munkahely
  • aktív, minden napi idegennyelv használat
  • heti 40 órás munkaidő, tervezhető, kiszámítható munkabeosztás
  • kiemelt teljesítménybér, felső határ nélkül

  • Feladataid:
  • fuvarszervezés
  • külföldi partnerekkel való kapcsolattartás és új kapcsolatok kiépítése

  • Amit Tőled várunk:
  • aktív, tárgyalóképes német vagy olasz + angol és vagy német nyelvtudás
  • dinamikus, kommunikatív személyiség, „megoldom” hozzáállással
  • tanulásra, személyes fejlődésre való hajlandóság
  • önálló döntéshozatal és felelősségvállalás, egyéni megoldások kialakítása
  • 1-2 év szakmai tapasztalat előnyt jelent

  • Munkavégzés helye: Budaörs vagy Tát